من پلاس را خریداری کردم؛ چه موقع به دستم می‌رسه؟
تحویل اکانت به صورت آنی میباشد ، پس از تکمیل خرید ، در صفحه رسید فایل متنی و قابل دانلود حاوی اطلاعات اکانت و آموزش های لازم برای شما نمایش داده خواهد شد همچنین لینک فایل متنی حاوی اطلاعات اکانت برای شما پیامک میشود،

پلاس به صورت کد می‌باشد یا اکانت؟
پلاس به صورت اکانت می‌باشد؛ تمامی اکانت‌ها که در سونی ساخته می‌شوند، دارای ۱۴ روز پلاس رایگان می‌باشند که برای فعال‌سازی نیاز به وارد کردن اطلاعات کردیت کارد می‌باشد. ما اکانت را با اسم خودتان در سونی می‌سازیم و سپس با استفاده از مسترکارت معتبر، پلاس ۱۴ روزه‌ی آن را فعال می‌کنیم. با وارد کردن این اکانت در کنسول خود،پلاس در تمامی اکانت هایتان به اشتراک (share) گذاشته می‌شود و شما می‌توانید به صورت آنلاین در اکانت خودتان بازی کنید.

آیا پلاس قانونی می باشد؟
بله قاونی ساخته و فعال سازی میشوند،

همراه با اکانت آموزش هم دارید؟
بله! اطلاعات اکانت همراه آموزش ویدیویی برای شما در فایل متنی در صفحه رسید ارسال خواهد شد. همچنین می‌توانید هرگونه سوال یا مشکلی که در رابطه با اکانت برایتان پیش آمد را به آدرس ایمیلی که در سایت موجود هست ایمیل بزنید؛ آموزش در سایت نیز موجود هست..

آیا می‌تونم بازی‌های رایگان ماه رو فعال کنم؟
بله؛ هر ماه سونی بازی‌های رایگانی را مختص مشترکین پلاس معرفی می کند که شما با خریدن پلاس ۱۴ روزه می‌توانید آنها را تا ۱۴ روز بازی کنید. در ضمن توجه داشته باشید که با پایان یافتن ۱۴ روز بازی‌ها قفل شده و با پلاس ۱۴ روزه بعدی هم قفل آنها باز نمی‌شود.

آیا می‌تونم اسکین و DLC بازی ها رو روی اکانت اصلی خودم خرید و فعال کنم؟
خیر ، اسکین ها و DLC بازی ها روی اکانت اصلی شما اشتراک گذاشته نخواهد شد

از چه موقع ۱۴ روز شروع می‌شه؟ آیا می‌تونم اکانت رو بعدا وارد کنم؟
بله، از زمانی که طبق آموزش ها پلاس را فعال میکنید به مدت ۱۴ روز پلاس فعال خواهید داشت

آیا میتوان پس از اتمام پلاس مجددا خرید کنم؟
بله! محدودیتی در تعداد دفعات خرید وجود ندارد. با هر سفارش، اکانت جدیدی برایتان ارسال می‌شود و می‌توانید از آن مانند دفعه قبل استفاده کنید.

آیا میتوان بیش از یک عدد پلاس ۱۴ خریداری کرد و وارد کنسول کرد؟
وارد کردن بیش از یک عدد پلاس ۱۴ روزه در کنسول ، مدت زمان پلاس شما را تغییر نخوهد داد و شما همان ۱۴ روز پلاس را دارید.در نتیجه درصورتی که شما بیش از ۱۴ روز به پلاس نیاز دارید ، باید صبر کنید تا ۱۴ روز اول تمام شود، سپس یک عدد پلاس ۱۴ روز دیگر سفارش دهید و وارد کنسولتان کنید.

آیا ریجن اکانت من باید با ریجن اکانت شما یکی باشد؟
خیر؛ این اکانت مناسب تمامی ریجن‌ها باشد.

پلاس اکانت را چگونه در بین اکانت‌های خودم به اشتراک (share) بگذارم؟
در صورتی که اکانت را همانند فیلم آموزشی که برایتان ارسال می‌شود و در سایت موجود هست وارد کنسول کنید، این کار به صورت خودکار صورت می‌گیرد.